Home  Nieuws  Brief over de Dolderseweg

Brief over de Dolderseweg

In 2019 is de Dolderseweg in Den Dolder opnieuw ingericht.

Onlangs is door de Gemeente Zeist aan omwonenden deze brief gestuurd: Herinrichting Dolderseweg 30 km/u. Het gaat over de recente aanpassingen, zoals het aanbrengen van drempels en werk dat na de zomer plaatsvindt.

Dit onderwerp raakt ook de inwoners van Bosch en Duin, zoals we dikwijls hebben gemerkt.
Daarom hebben we deze brief ook op onze website geplaatst.

Als Vereniging steunen we het streven naar snelheidsbeheersing (op de Dolderseweg werd vaak erg hard gereden). Maar de kwaliteit van met name de drempels is nog wel onderwerp van gesprek, ook al blijft de Gemeente duidelijk op het standpunt staan dat de uitvoering ervan correct is.

Direct na de zomervakantie is er weer een gesprek met de Gemeente over onder meer dit onderwerp.
Uw input is welkom en kunt u sturen naar: verkeer@verenigingboschenduin.nl

Namens de verkeerscommissie, Willem van der Hoek