Home  Over ons  Bestuur

Bestuur

Het bestuur van de Vereniging Bosch & Duin e.o. telt 7 leden. Ieder bestuurslid is 4 jaar in functie en kan zich daarna opnieuw beschikbaar stellen.

 

Klaas Hans, horizontaal gedraaid web

Klaas Hans Noordenbos

Voorzitter

E-mail: voorzitter@verenigingboschenduin.nl

Harm Jan Buunk 

Harm Jan Buunk

Secretaris

E-mail: secretaris@verenigingboschenduin.nl

Ed Pipers web 

Ed Pipers

Penningmeester

E-mail: penningmeester@verenigingboschenduin.nl

Hans Voorberg, website formaat

Hans Voorberg

Ruimtelijke organisatie

E-mail: ruimtelijkeordening@verenigingboschenduin.nl

Patricia web

Patricia Bosma-de Munk

Verkeer en wegen

E-mail: verkeer@verenigingboschenduin.nl

Klaas Hans, horizontaal gedraaid web

Klaas Hans Noordenbos

Veiligheid

E-mail: veiligheid@verenigingboschenduin.nl

Lenneke uitsnede 

Lenneke Rademaker

Sociëteit

E-mail: societeit@verenigingboschenduin.nl

Ineke Communicatie web 

Ineke van Offeren

Communicatie en website

E-mail: communicatie@verenigingboschenduin.nl