Home  Nieuws  Benefietavond Utrechts Landschap - 22 juni

Benefietavond Utrechts Landschap - 22 juni

Op donderdag 22 juni organiseert Utrechts Landschap een benefietavond het ‘Groen Geld Diner’ om gelden te werven voor de aankoop van natuur. Utrechts Landschap kan mogelijk 78 hectare natuur in Bilthoven en De Bilt kopen van de gemeente de Bilt.

Het Groen Geld Diner vindt plaats op donderdag 22 juni van 17.00 – 22.30 uur in Shelter 611 op Park Vliegbasis Soesterberg. Het voormalige militaire vliegveld dat in 2008 officieel gesloten is en sinds 2017 in eigendom is van Utrechts Landschap. U wordt op verrassende wijze door de avond meegenomen. Het kledingadvies is feestelijk. De avond wordt verder gelardeerd met muziek en onze eigen boswachters waarbij er natuurlijk gelegenheid is met elkaar in gesprek te gaan. Na afloop bent u en uw gezelschap een ervaring rijker!

Voor bedrijven, ondernemers en particulieren is de avond een mooie en ludieke gelegenheid om bij te dragen aan de lokale natuur.

Alle informatie kunt u vinden op: https://www.utrechtslandschap.nl/groen-geld-diner

Utrechts Landschap.jpeg