Home  Nieuws  Anderhalf jaar Heuvelrugtuinen: tijd voor een Tuinfeestje op 23 oktober

Anderhalf jaar Heuvelrugtuinen: tijd voor een Tuinfeestje op 23 oktober

Tijdens het Heuvelrug Tuinfeestje op zaterdag 23 oktober bij bezoekerscentrum De Boswerf in Zeist vieren initiatiefnemers, cursisten en particuliere tuineigenaren de vergroening van tuinen op de Heuvelrug en inspireren zij anderen om ook met een Heuvelrugtuin aan de slag te gaan.

Waar kun je beter inspiratie opdoen voor je gedroomde tuin op de Utrechtse Heuvelrug dan in één van de oudste bossen van het gebied? De Boswerf opent de laatste zaterdag van de herfstvakantie haar deuren voor ervaren en beginnende Heuvelrugtuiniers. Elk aspect van de Heuvelrugtuinen, van checklist tot voorbeeldtuinen, krijgt een plekje op het terrein. Het belooft een middag vol praktische tips, deskundig advies, ontmoetingen en gezelligheid te worden.

Meer informatie en aanmelden
Klinkt dit als een feestje voor jou, je partner, vriend(in) en/of de hele buurt? Kijk op de website van Heuvelrugtuinen voor meer informatie en meld je aan!