Home  Nieuws  De JEUGDCLUB gaat van start op 25 september!

De JEUGDCLUB gaat van start op 25 september!

Bijna is het zover! Na deze ‘afstandelijke’ corona periode, is het tijd voor welverdiende nieuwe kennismakingen en activiteiten. De sociëteit gaat weer van start en met de introductie van de JEUGDCLUB (zie ook het Bosch en Duin Magazine van afgelopen juli) zal er veel te beleven zijn voor jonge kinderen én hun (groot)ouders uit Bosch en Duin e.o..

Met veel plezier nodigen wij alle gezinnen met (klein)kinderen in de leeftijd 2-12 jaar uit voor iets leuks en iets lekkers, zowel binnen als buiten. Van springkussen tot knutselfrutsels, voor ieder is er wat te doen.

Wanneer:  zaterdag 25 september
Hoe laat:   van 15:00 tot 16:30 uur
Waar:        Mesdaglaan 10A – fietsen graag parkeren in de berm voor het hek. Voor auto’s is het lastig parkeren in de berm aan de Mesdaglaan, dus kom bij voorkeur op de fiets

Komen jullie ook gezellig even buurten?

We sturen hierover ook nog een nieuwsbrief uit om je aan te melden. Dus hou de e-mail inbox in de gaten!

En heb je vragen, stel ze gerust via e-mail jeugd@verenigingboschenduin.nl

Namens de jeugdcommissie,
graag tot de 25e!

Loes van Meer, Christel Meijerman, Janine Cremer Eindhoven, Koos van de Linde, Victoria Emmelot & Marvin van Dongen

Springkussen Cheers