Home  Nieuws  Onderzoek en vervolgdiscussie verkeersdrempels Den Dolder

Onderzoek en vervolgdiscussie verkeersdrempels Den Dolder

Het gesprek met de Gemeente Zeist over de drempels op de Doldersweg duurt voort.

De Gemeente geeft aan dat bij de aanleg van de drempels en plateaus de CROW-richtlijnen zijn gehanteerd. CROW is een kennis- en normeringsinstituut, dat zich onder meer richt op het ontwikkelen en beheren van richtlijnen voor de openbare ruimte. De CROW-richtlijnen worden feitelijk landelijk toegepast.

De Gemeente heeft in het najaar van 2020 een extern bureau laten onderzoeken of de richtlijnen bij de herinrichting van de Dolderseweg door de aannemer goed en consequent zijn toegepast. Volgens het uitgebrachte rapport is er met enkele drempels wat mis. De aannemer is inmiddels hierop aangesproken door de Gemeente en verricht momenteel zelf ook een second opinion.

Nog niet duidelijk is dus wat voor aanpassingen daadwerkelijk zullen worden gerealiseerd. Wij houden u op de hoogte!