Home  Nieuws  De november editie van het Bosch en Duin Magazine is uit!

De november editie van het Bosch en Duin Magazine is uit!

Redactieleden, schrijvers, fotograaf en vormgever zijn hard aan de slag geweest om weer een mooie uitgave te maken. Deze ligt mogelijk al of binnenkort in uw brievenbus.

Bij de vaste rubrieken kunt u een energiek interview vinden en een mooi artikel in de serie Vervlogen Jaren. Er is een nieuwe vaste rubriek "Natuurlijk Natuur", die u niet moet missen. En er is volop aandacht voor verkeer en ruimtelijke ordening. Veel leesplezier!

Het is ook een plezier dit te maken. Dat doen we met vrijwiligers uit de buurt, die de schouders eronder zetten om met elkaar iets moois te creëren. En het is ook gezellig! En denkt u nu, wat leuk om daaraan bij te dragen, wij kunnen zeker hulp gebruiken. Neem dan contact met ons op via e-mail info@verenigingboschenduin.nl

Bent u nog geen lid of kortgeleden in de buurt komen wonen, meld u dan aan via onze website https://www.verenigingboschenduin.nl/word-lid/inschrijven