Home  Nieuws  Innovatieve beleefdag op 20 juni in De Wijngaard

Innovatieve beleefdag op 20 juni in De Wijngaard

Schermafbeelding-2019-06-05-om-09.30.19-214x300Op 20 juni 2019 organiseert Accolade Zorg, locatie de Wijngaard een innovatieve beleefdag. Op deze dag genieten bewoners een dag lang van allerlei technische innovatieve producten die nu op de markt zijn.
Voor de bewoners een leuke dag met veel leuke activiteiten en voor ons een mooie manier om inzicht te krijgen hoe verschillende producten worden ervaren door de bewoners en welke bijdrage deze hebben op het welzijn.

Ook u kunt alle technische innovaties die er in de zorg zijn beleven en ervaren
Daarom nodigen we u van harte uit om op donderdag 20 juni 2019 een kijkje te komen nemen op onze beleefdag.
U bent van harte welkom om tussen 12:00-14:30 langs te komen.

Producten die u in ieder geval zult zien zijn: CRDL, Immu Touch, Moofie beweegstok, Tovertafel, Beleef TV, Braintrainer, Qwiek-up, Zora, Paro, Akoestische stoel en Heath panel, Beleefruimtes: trein en de schuur, fietslabyrint, Barry Emons met o.a. Sensi view en de interactieve katten en hond. Misschien wat moeilijke namen maar het zijn allemaal producten die wij met zorg geselecteerd hebben omdat we denken dat ze voor u interessant zijn.

Tip: Koop in onze brasserie een goed gevulde lunch bag en geniet van de beleefdag met de lunch in de hand.

We zien u graag op 20 juni!