Home  Nieuws  Uitnodiging informatieavond DNB Cashcentrum

Uitnodiging informatieavond DNB Cashcentrum

De Nederlandsche Bank (DNB) gaat haar bankbiljettenbedrijf en goudkluis vanuit Amsterdam verplaatsen naar het defensieterrein Camp New Amsterdam (CNA) in Zeist. Hier wordt vanaf 2019 het DNB Cashcentrum gebouwd.

Uitnodiging info-avond DNB_Pagina_1DNB nodigt belangstellenden van harte uit om een tweede informatieavond bij te wonen over de komst van het DNB Cashcentrum naar CNA. De bijeenkomst vindt plaats op maandagavond 24 september 2018 in het gemeentehuis Zeist, zaal Hoofdkwartier, Het Rond 1 in Zeist. Tussen 19:30 en 21:00 uur bent u van harte welkom.

In de zaal lopen diverse DNB medewerkers rond die u graag nader informeren over de voorbereidende werkzaamheden met onder andere aandacht voor het gebouw, veiligheid, natuur en milieu en de bouw(planning).
In aanvulling op de eerste informatieavond, die DNB organiseerde op 12 juni 2018, kunnen wij u op 24 september a.s. ook een toelichting geven op een aantal vergunningsaanvragen die in de gemeenteraad behandeld zullen worden.
Daarnaast is er volop gelegenheid om uw vragen aan DNB te stellen.

Meer informatie over het DNB Cashcentrum vindt u op www.dnb.nl/ Betalingsverkeer/DNB Cashcentrum.