Home  Nieuws  Kom onder mijn vleugel

Kom onder mijn vleugel

Graag nodigen wij u uit voor de presentatie van het maatschappelijke kunstproject Kom onder mijn vleugel. Een avond vol muziek en ontmoeting om het nieuwe jaar muzikaal in te luiden:

Vrijdag 11 januari 2019 | 20.00 - 22.00 uur
inloop vanaf 19.30 uur
toegang: gratis
locatie: Gehoorzaal WA Hoeve, Vijverhof, Den Dolder

Programma

  • Inleiding door kunstenaarsechtpaar Koen en Dees Wilgehof-Sodaar
  • Presentatie geschiedenis Gehoorzaal W.A. Hoeve door Christel Grobbee
  • Concert door Rutger Van Oeveren en Wouter Harbers

Tijdens de presentatie-avond is er muziek en voldoende gelegenheid om elkaar te ontmoeten.

Informatie
In de zomer van 2016 startte de actie 'Adopteer een toets' met het doel een reizend kunstwerk te realiseren. Een kunstwerk waar muziek in zit en dat overal in de gemeente zou opduiken als plek om elkaar te ontmoeten en te genieten van kunst en muziek.

Al tijdens zijn eerste reis ontstonden mooie gesprekken rondom de vleugel, die Koen en Dees de #komondermijnvleugel noemden. Maar zijn laatste standplaats bleek niet het gedroomde nest en hij raakte beschadigd. Na een periode van rust en herstel is het opnieuw tijd voor de vleugel om op reis te gaan.

Met medewerking van:
Rutger Van Oeveren (bas-bariton)
Wouter Harbers (piano)

 

Kom onder mijn vleugel