Home  Sociëteit  Agenda  95-jarig lustrum: Natuurfietstocht Utrechts Landschap

Meld u aan voor dit evenement

22 sep zaterdag • 2018

95-jarig lustrum: Natuurfietstocht Utrechts Landschap

Vereniging Bosch en Duin 1600 pxHet wordt kiezen! Tegelijkertijd met de autotoertocht wordt in nauwe samenwerking met gidsen van het Utrechts Landschap een aantal natuurfietstochten georganiseerd op vliegbasis Soesterberg. Het vliegveld is echt een groot natuurgebied dat je niet zo maar te voet kunt afleggen!

Sinds de openstelling voor het publiek is een boeiend proces is op gang gekomen: de transformatie van een afgesloten militair terrein naar een open natuurgebied. En stap voor stap worden de best bewaarde geheimen onthuld.

Nationaal-militair-museum-nmm-soesterberg-park-fietsenGidsen van het Utrechts Landschap nemen u graag mee in dit voor velen van u bekende, maar toch ook geheimzinnige historische gebied met zijn bijzondere landmarks. U maakt kennis met een uniek natuurgebied dat in dit afgesloten terrein als gevolg van het militaire gebruik is ontstaan.

Meer in agenda

Naar het agendaoverzicht